خانه

ISO/IEC 17020

ISO/IEC 17021

ISO/IEC 17025

تماس با ما

خانه
  • ثبت نام کاربران

ما ادعای بهترین بودن را نداریم، کیفیت و تجربه های موفق پیاده سازی و آموزش گروه مشاوران برتر استانداردهای سری 17000 گویای این حقیقت است.

مشاوران ما از لحظه ثبت درخواست، مراحل بررسی مدارک و ارزیابی شما را به سوی اخذ گواهینامه راهنمایی خواهند نمود.

ISO 17025:2005

مشاوره جهت آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون

مشاوره 17025

در این استاندارد الزامات عمومی برای احراز صلاحیت جهت انجام آزمون و/یا کالیبراسیون و نیز نمونه برداری تعیین می‌شود. این استاندارد در برگیرنده انواع آزمون و کالیبراسیونی است که با استفاده از روش‌های استاندارد، روش‌های استاندارد نشده و روش‌های ابداع شده در خود آزمایشگاه انجام می‌گیرد. تلاش گروه مشاوران برتر استانداردهای سری 17000 بر این است با همراهی و مشاوره گام به گام و همچنین آموزش‌های موثر کمک شایانی به آزمایشگاه‌های خواهان اخذ پروانه تایید صلاحیت نماید تا با صرفه‌جویی در وقت و هزینه به هدف خود برسند.
ادامه مطلب...
ISO 17021:2015

مشاوره جهت نهادهای ارائه‌کننده خدمات ممیزی و گواهی کردن سیستم‌های مدیریت

مشاوره 17021

این استاندارد اصول و الزامات مربوط به صلاحیت، ثبات و بی‌طرفی در ممیزی و گواهی کردن انواع سیستم‌های مدیریت (مانند سیستم‌های مدیریت کیفیت یا سیستم‌های مدیریت زیست‌محیطی) و نهادهای ارائه کننده این فعالیت‌ها را در می‌گیرد. تلاش گروه مشاوران برتر استانداردهای سری 17000 بر این است با همراهی و مشاوره گام به گام و همچنین آموزش‌های موثر کمک شایانی به شرکت‌ها و نهادهای ارائه کننده خدمات ممیزی خواهان اخذ پروانه تایید صلاحیت نماید تا با صرفه‌جویی در وقت و هزینه به هدف خود برسند.
ادامه مطلب...
2012:ISO 17020

مشاوره جهت شرکت‌ها و نهادهای انجام‌دهنده بازرسی

مشاوره 17020

این استاندارد شامل الزامات برای صلاحیت نهادهای انجام دهنده بازرسی و همچنین بی‌طرفی و انسجام در فعالیت های بازرسی آنهاست. الزامات تعیین شده در این استاندارد در مورد نهادهای بازرسی نوع الف، ب و پ و برای هر مرحله از بازرسی کاربرد دارد. تلاش گروه مشاوران برتر استانداردهای سری 17000 بر این است با همراهی و مشاوره گام به گام و همچنین آموزش‌های موثر کمک شایانی به نهادها و شرکت‌های بازرسی خواهان اخذ پروانه تایید صلاحیت در اسکوپ‌ها و زمینه‌های گوناگون نماید تا با صرفه‌جویی در وقت و هزینه به هدف خود برسند.
ادامه مطلب...

گروه مشاوران برتر استانداردهای سری 17000 متشکل از فعالین، مدرسین و مشاورانی خبره در کلیه حوزه ها به خصوص 17020 ، 17021 و 17025 بوده و تمام تلاش خود را خواهد نمود تا شرکت های بازرسی، شرکت های گواهی کننده و آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت به هدف غایی خود، یعنی اخذ پروانه تایید صلاحیت از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران برسند.

این گروه مشاوره متشکل از جمعی از اعضای تدوین کننده استانداردهای فوق الاشاره بوده که با تسلط کامل بر کلیه بندهای استاندارد و انتقال کوچک ترین نکات ضروری به ارزیابی شونده لحظات خوشی را در هنگام ارزیابی برای شما رقم خواهد زد.

این وبسایت به صورت شخصی اداره شده و هیچ گونه ارتباطی با سازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ندارد.

.

ساعات کاری ما

می توانید در ساعات کاری که در زیر ذکر شده جهت دریافت مشاوره تلفنی یا تعیین وقت جهت جلسه حضوری با ما تماس بگیرید:

شنبه تا پنج‌شنبه: 8 صبح تا 8 بعدازظهر
جمعه: تعطیل
تلفن: 09021280242

همین الان تماس بگیرید!!